Türkçe | English | العربية
Saç Ekimi İle İlgili Sorular

Saç Ekimi İle İlgili Sorular

 Saç Ekimi Soruları

Saç Ekimi İle İlgili Sorular

1- Ekim sonrası saç yıkama sorun değildir

Yıkama yeni ekilen saçların gelişimine müdahale etmez. Aslında, enfeksiyonu uzak tutmak için bölgeyi olabildiğince temiz tutmaya çalışmalısınız. Bu bölgenin yıkanması için özel ürünler ve teknikler vardır ve Hair Center İstanbul gibi ünlü klinikler bu ürünleri ve talimatları her bireye sunmaktadır.

2- Saç ekimi biraz rahatsız edici olabilir

Saç ekimi ağrılı bir işlem olmayıp biraz rahatsızlık verebildiği için lokal anestezi altında yapılmaktadır. Ancak çoğu durumda, hastalar süreç devam ederken kitap okuyabilir veya film izleyebilir.

3- Saç ekimi % 100 doğal sonuçlar sunar

Hair Center İstanbul gibi üst düzey kliniklerde yapıldığında, saç ekimi tamamen doğal görünümlü sonuçlar sunar. Kökler hastanın kendi vücudundan alınır ve kendi saçı ile aynı yönde implante edilerek mükemmel sonuçlar elde edilir.

4- Ekilen saçlar geçici olarak dökülür

Bu saç dökülmesi, ekimden 2-4 hafta sonra ortaya çıkar ve tamamen doğal bir süreçtir. Saç döküldükten sonra yeniden uzar ve 9-12 ay içinde tam sonuçlar görülür.

5- Her yaştan insan saç ekimi yaptırabilir

Yirmili-yetmişli yaşları arasında hemen her yaştaki kişiler saç ekimi operasyonu geçirebilir. Sabit bir saç modeline sahip oldukları ve daha fazla saç kaybetme riski daha düşük olduğu için otuzlu ve kırklı yaşlarındaki hastalar mükemmel adaylardır.

6- Hem erkekler hem de kadınlar başarılı saç ekimi sonuçları elde edebilir

Kadınlar gibi erkekler de kellik durumunda saç ekimi yaptırabilir.

7- Kadınlarda ve erkeklerde saç ekimi kriterleri farklıdır

Kadınlarda saç dökülme şekli ve alınabilecek greft sayısı farklıdır. Bu, sonuç olarak kadın saç ekimi kriterlerinin farklı olduğu anlamına gelir. Saç Ekimi Gerçekleri

Sakal ekimi de doğal sonuçlar sağlayabilir.

8- Standart altı bir saç ekimi yan etkilere neden olabilir

Yetersiz yapılırsa saç ekimi kanamaya, yara izine, kistlere ve diğer yan etkilere neden olabilir.

9- Saç ekimi vücudun başka hiçbir bölümünü etkilemez

Enfeksiyon, yara izi veya başka herhangi bir yan etki durumunda bile, hastaların sadece kafa derisindeki deri etkilendiği için endişelenmesine gerek yoktur.

10- Sonuçlar her yerde aynı değil

Başarı ancak saygın bir kliniğe gidip saç ekimi konusunda tecrübeli uzman ekibimizden tedavi görürseniz garanti edilebilir.Saç Ekimi İle İlgili Sorular,Saç ekimi sonrası mevcut saçlar dökülür mü,Ekilen saç çıkmazsa,Saç ekiminde tutma oranı,Saç ekimi tutmayanlar,Ekilen saçların tuttuğu nasıl anlaşılır,Saç ekimi sorunları,Saç ekimi Sıkça SORULAN Sorular,Saç ekimi ile ilgili Sorular,


Ü
C
R
E
T
S
İ
Z

R
A
N
D
E
V
U