Türkçe | English | العربية
Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ve Bıyık Ekimi istanbul

Sakal ve bıyık görünümünün erkek stilinde önemli bir yeri vardır. Sakal ekimi ve bıyık ekimi, yoğun ve düzenli görünen sakal veya bıyıklara sahip olmak isteyen erkekler için testosteronun neden olduğu sakal ve bıyık dökülmesinde en iyi çözümdür.

 

FUE Sakal ve Bıyık Ekimi

Sakal ekimi söz konusu olduğunda Hair Center İstanbul, İstanbul un en deneyimli ve tanınmış kliniklerinden biridir.

Hastalar Hair Center İstanbul un FUE yönteminin sakal ekiminde de saç ekiminde aldıkları avantajların aynısını alırlar. Mikro FUE yöntemi ile saç greftleri başınızın arkasından iki kulak arasından birer birer alınır ve alıcı bölgeye ekilir.

FUE yüz ekimi operasyonları lokal anestezi altında yapılır ve tıpkı saç ekiminde olduğu gibi ciddi bir ağrı veya sızı yaşanmaz. Operasyon sonrasında herhangi bir iz ve dikiş olmayacaktır.

Sakal & Bıyık Ekimi Aşamaları:

Konsültasyon: Tüm ekim operasyonlarında olduğu gibi işlem doktor muayenesi ile başlar. Konsültasyonda iki ana husus dikkate alınır. Birincisi alıcı alan ihtiyacı ve ikinci olarak donör alandan alınabilecek greft sayısıdır.

Operasyon: Başarılı bir doğal görünümlü sonuç için işlem sırasında sakal uzatma yönleri dikkate alınır.

Bu işlemin diğer saç ekimlerinde olduğu gibi iki ana bölümü vardır; sırasıyla greft çıkarma ve greftlerin alıcı bölgeye uygulanması. Donör saçlar ense iki kulak arasındaki bölgeden alınacak ve tek tek FUE yöntemi ile ekilecektir.

Temizlik & PRP: Operasyondan sonraki gün Hastalar Klinikte Temizlik ve PRP tedavisi alırlar.

Doğru Adaylar Kimler ?

Doğal görünümlü yoğun sakal veya bıyık isteyen erkekler Hair Center İstanbul da sakal ekimi yaptırmayı tercih edebilir. Sakal kılı dökülmesinden muzdarip olan ya da yeterli donör saça sahip yamalı sakalı olan erkekler bu işlem için doğru adaylardır.

Kurtarma:

Bir hafta sonra ekilen alan çok doğal görünecektir. Donör bölgenin iyileşmesi de hızlıdır, 15 gün içinde operasyon öncesi sahip olduğunuz görünüme kavuşursunuz. İyileşme talimatları FUE saç ekimi prosedürü ile aynıdır.

 

Altı ay sonra hastalar nihai sonucun çoğunu görür ve 12-18 ay içinde yoğun ve doğal görünümlü yüz kılları görmek mümkündür.
Sakal Ekimi,Bıyık Ekimi,Sakal ve Bıyık Ekimi,istanbul sakal ekimi,istanbul bıyık ekimi,sakal ekimi istanbul,bıyık ekimi istanbul,fue sakal ekimi,sakal ekimi tavsiye,sakal ekimi fiyatları,bıyık ekimi fiyatları


Ü
C
R
E
T
S
İ
Z

R
A
N
D
E
V
U